Minik Kitabevi Hoş Geldiniz

Minikkitabevi’ne Hoşgeldiniz,

Minik Kitabevi’nden  Merhaba

Canımız çocuklarımız için her zaman her şeyin en iyisini ararız, onlar bizlerin geleceği en kıymetli hazinemizdir ve biliriz ki çocuklarmıza verebileceğimiz en doğru alışkanlıkların içerisinde kitap okuma ilk sıralarda gelir,

Onlarla birlikte vakit geçirmek etkinlikler yapmak çocuklarımızın ruhsal ve fiziksel gelişimizi en doğru şekilde geliştirecektir.

Minik kitabevi,  0-12 yaş çocuklarımız için özel olarak tasarlanmış Türkiye’de bir ilk ve tek  olma özelliğine sahip online bir kitabevidir.

sizlere en iyi yayın evleri en iyi markaları sunmak, en çok çeşitle en kolay şekilde ulaşmanızı sağlamak en güzel etkinliklerle sizleri buluşturmak amacında olan minik kitabevi sitemizde de sizlere özel kategoriler oluşturmuştur.

Minik Kitabevi
800 × 347

Minik Kitabevi Kategorilerimiz;

Aile ve Çocuk : Anne ve Babalar çocuklarımızı büyütürken nelere dikkat etmemiz gerekir, onlarla nasıl daha kaliteli vakit  geçirebiliriz , Çocuklarımızın gelişimi için uzman pedagoglar tarafından yazılmış kitaplara bu kategoride ulaşabilirsiniz.

Bebek Kitapları:Bebeğinizin ilk 36 ay beyin gelişimi çok önemli bu süreç içerisinde size yardımcı olacak bir çok faydalı etkinlik ve faaliyet kitaplarını sizlere sunuyoruz.

Çocuk etkinlik : Birbirinden renkli onlarca etkinlik kitabını faaliyet kartlarını bulabileceğiniz bu kategoriden ayrılmak istemeyeceksiniz , çocuklarımla nasıl kaliteli vakit geçirebilirim diye düşünüyorsanız burada sizler için çok fazla ürün sunuyoruz.

Çocuk Hikaye ve Masallar; Farklı yaş gruplarına göre kategorize edilmiş en iyi yayınevlerine ait masal ve hikaye kitaplarına en iyi fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.

Çocuk ve Din ; Çocuklarının Dini eğitiminin temellerini almasını isteyen aileler için hazırlanmış çok sayıda özenle seçilmiş dini hikaye ve masallar bulunduran kitaplara buradan ulaşabilirsiniz.

Kırtasiye Ürünleri; İlkokul ve ana sınıflarından verilen kırtasiye listeleri size zahmet vermesin minik kitabevi bu ürünleri sizler için bir araya topluyor .

Zeka Oyunları :Ailece vakit geçirirken çocuğunuzun hem düşünme hemde zekasını geliştiren birbirinden güzel oyunlara buradan ulaşabilirsiniz.

Çalıştığımı yayın evleri ve firmalardan bazıları; Timaş Çocuk , Bubu , Nesil Yayınları, Akvaryum yayınları,Altın kitap,Sincap Kitap

Sizinle tanışma yazımızda  biraz sitemizden ve faaliyetlerimizden bahsettik diğer yazılarımızda kitap, ürün tanıtımları, faydalı bilgiler ,kampanyalardan haberdar olabilirsiniz bu yüzden bloguuzu takip etmenizi tavsiye ederiz , makallerimizi size gönderebilmemiz için

Haber bültenimize Üye olabilirisiniz;

WhatsApp chat
X